![ACCIDENT cu DOUĂ VICTIME în județul Arad ACCIDENT cu DOUĂ VICTIME în județul Arad](https://newsar.ro/wp-content/uploads/2020/08/scandal-ambulanta-smurd-noaptea-420x281.jpg)
Un accident rutier în care au fost implicate trei autoturisme a avut loc în această seară pe drumul Arad – Curtici, transmite Serviciul de Ambulanță Județean (SAJ) Arad.
În urma evenimentului rutier au fost rănite grav două persoane.
Un bărbat de 54 de ani a suferit un traumatism craniocerebral acut sever și un traumatism toracic, iar o femeie de de aproximativ 30 de ani s-a ales cu un traumatism toracic. Ambele victime au fost preluate de echipaje ale SAJ și transportate la spital.
Lasă un comentariu