![Doliu la PSD Arad. A murit un cunoscut medic veterinar Doliu la PSD Arad. A murit un cunoscut medic veterinar](https://newsar.ro/wp-content/uploads/2014/04/Lumanare-420x279.jpg)
Organizația Județeană PSD Arad a transmis un mesaj de condoleanțe la trecerea în neființă a celui care a fost Manasie Miculiț, cunoscut medic veterinar din județul Arad.
„Deplângem dispariția prematură a domnului doctor Manasie Miculiț, medic veterinar cunoscut și apreciat în județul Arad. Transmitem sincere condoleanțe Crinei ! Mult curaj și putere în aceste clipe atât de dificile de cumpănă. Dumnezeu să îl odihnească în pace!”, este mesajul transmis de PSD Arad.
![](https://newsar.ro/wp-content/uploads/2021/05/Manasie-Miculit.jpg)
La cit era de umfla si baga il el, a crapat inima de atita osanza…