![Furt de echipament sportiv de la o grupă de copii a CSS Gloria (VIDEO) Furt de echipament sportiv de la o grupă de copii a CSS Gloria (VIDEO)](https://newsar.ro/wp-content/uploads/2023/02/furt-camera-luat-vederi-420x271.png)
Doi indivizi au furat, zilele trecute, echipament sportiv și mingi de la o grupă de copii a CSS Gloria Arad.
Furtul a fost semnalat de antrenorul Dinu Dronca. Acesta a postat pe Facebook un video în care cele două persoane au fost suprinse de o cameră de luat vederi în timp ce cărau echipamentul sustras din mașina antrenorului.
Fapta a avut loc sâmbătă după-amiază, cu puțin înainte de ora 18. Cine îi recunoaște pe cei doi sau poate oferi relații despre cele întâmplate este rugat să contacteze reprezentanții clubului.
Lasă un comentariu