![O femeie A CĂZUT într-o FÂNTÂNĂ! Au intervenit Ambulanța și ISU Arad O femeie A CĂZUT într-o FÂNTÂNĂ! Au intervenit Ambulanța și ISU Arad](https://newsar.ro/wp-content/uploads/2019/07/sederhat-amb-420x386.jpg)
Formația de Pompieri a Orașului Pecica a fost solicitată joi dimineața în satul aparținător Sederhat pentru a ajuta o femeie în vârstă, care a căzut într-o fântână.
La fața locului a sosit și Inspectoratul Județean pentru Situații de Urgență (ISU) Arad, un echipaj de poliție și o ambulanță de la Serviciul de Ambulanță Județean Arad.
Potrivit pompierilor, femeia în vârstă de aproximativ 60 de ani a fost scoasă în viață, fiind transportată la spital.
Lasă un comentariu