![RETIM a schimbat programul de colectare a DEȘEURILOR RETIM a schimbat programul de colectare a DEȘEURILOR](https://newsar.ro/wp-content/uploads/2018/03/pubele-retim-420x264.jpg)
Primăria municipiului Arad a dat publicității un anunț potrivit căruia operatorul de salubritate menajeră RETIM a schimbat programul de colectare a deșeurilor.
În urma analizei activității de colectare deșeuri în municipiul Arad, în perioada de implementare a noilor trasee, operatorul de salubritate menajeră, RETIM ECOLOGIC SERVICE SA, a efectuat modificarea zilelor de colectare la un număr de 40 de străzi.
Lista completă a străzilor cu programul de colectare actualizat şi anexa cu modificarile se găsesc aici: Program colectare deșeuri Lista strazi cu program modificat din 22.10.2018
Lasă un comentariu