![UTA lui Rednic, mai bună dar incapabilă să înscrie (VIDEO) UTA lui Rednic, mai bună dar incapabilă să înscrie (VIDEO)](https://newsar.ro/wp-content/uploads/2023/10/cooper-420x267.jpg)
Cu criză evidentă în ceea ce privește omul de gol, UTA s-a întors cu un singur punct de la Ploiești, în urma unei partide în care a fost echipa mai bună.
UTA lui Rednic a fost vioara întâi în partida cu Petrolul, dar a plătit tribut faptului că nu are un atacanți autentici care să bage mingea în plase.
E bine că Bătrâna Doamnă a câștigat, totuși, un punct, în condițiile în care a fost din nou victima arbitrajului, eliminarea lui Cooper fiind efectiv gratuită.
Lasă un comentariu