![A murit un cunoscut medic pediatru din județul Arad A murit un cunoscut medic pediatru din județul Arad](https://newsar.ro/wp-content/uploads/2014/04/Lumanare-420x279.jpg)
Veste tristă: A decedat medicul pediatru Emilia Ionescu, de la Ineu.
Anunțul morții cunoscutei și apreciatei doctorițe a întristat comunitatea locală din zona Ineului, dar nu numai.
„A trecut la cele veșnice medicul de familie Emilia Ionescu – medic pediatru, la vârsta de 66 de ani, în urma unei lungi suferințe. Suntem alături de medicul generalist Ionescu Ionel, în aceast moment greu! Dumnezeu să o odihnească în pace!”, a anunțat Primăria Orașului Ineu.
Lasă un comentariu