![Femeie LOVITĂ de MAȘINĂ chiar în fața SPITALULUI! Victima a fost PRELUATĂ de un echipaj SMURD Femeie LOVITĂ de MAȘINĂ chiar în fața SPITALULUI! Victima a fost PRELUATĂ de un echipaj SMURD](https://newsar.ro/wp-content/uploads/2018/06/Pieton-Lovit-Piata-Mica-420x295.jpg)
O femeie a fost lovită de o mașină chiar în fața Spitalului Municipal.
Accidentul a avut loc în jurul orei 14,30 pe Bulevardul Ștefan Augustin Doinaș, colț cu strada Crișan, în zona Pieței Mici, chiar în fața Spitalului Municipal. Victima, o femeie în jur de 70 de ani, a fost preluată de un echipaj SMURD iar la fața locului a ajuns și un echipaj de poliție, urmând a se stabili exact cum a avut loc accidentul rutier.
Potrivit martorilor, femeiea ar fi trecut strada pe lângă trecerea de pietoni, moment în care a fost acroșată de un autoturism.
Foto: Anca Farcas, Martinaş Raúl
Lasă un comentariu